vzduchotěsný a hydroizolační nátěr OMEGA LIQUID

 
 

Vzduchotěsná a hydroizolační hmota. Vhodná pro vytvoření vzduchotěsné vrstvy na OSB desky typu Krono, pokud mají nízký difusní odpor. Nahrazuje LATEX, kde nelze garantovat délku jeho účinnosti.

Roztíratelná těsnící hmota pro vnitřní i venkovní použití. Nátěr je vyroben na polyakrylátové vodní bázi a používá se na bezespárové utěsnění v kritických místech ostění oken, jako vodotěsná vrstva pod parapety, při přechodech v oblasti soklu proti zatékání dešťové vody; je vhodný pro dočasné utěsnění masivních dřevěných elementů v oblasti stavebních otvorů a paty z vnější strany.

Dostupnost Ihned k odběru
Můžeme doručit do
18.6.2024
Měrná cena 352,71 Kč / 1 kg
2 469 Kč / ks    
Kód produktu 3ISOL
Značka OMEGA
Kategorie parotěsné nátěry (náhrada za Latex)
Záruka 2 roky
garance jakosti
Garance dodání nepoškozeného zboží
nepoškozené a nepoužité zboží
Rychlost dodání
Doručení do dvou pracovních dnů
na jakékoliv místo
 

Roztíratelná těsnící hmota pro vnitřní i venkovní použití. Nátěr je vyroben na polyakrylátové vodní bázi a používá se na bezespárové utěsnění v kritických místech ostění oken, jako vodotěsná vrstva pod parapety, při přechodech v oblasti soklu proti zatékání dešťové vody; je vhodný pro dočasné utěsnění masivních dřevěných elementů v oblasti stavebních otvorů a paty z vnější strany. Není vhodný pro stavební části, které nejsou zatížené tlakovou vodou (např. sklepy). OMEGA LIQUID těsnící nátěr je možné aplikovat na různé podklady jako dřevo, beton, pórobeton, železo, polyester, sádrové stavební materiály, pěnové desky (EPS, XPS, PUR). Spotřeba: 0,5 kg / m² při hladkém povrchu Teplota zpracování: od +5 °C

více: 

 

Hmotnost 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: