Blower door testy - test vzduchotěsnosti

Blower-door test je nepostradatelnou zkouškou vzduchotěstnosti budovy, která je nezbytnou podmínkou pro správnou funkci pasivního domu.

V budově je speciálním zařízením vytvořen podtlak a následně se měří doba na dorovnání tlaků. Touto metodou se určuje kolik vzduchu a za jakou dobu budova přisaje z venkovního prostředí. Následně se provádí druhé měření, kdy se naopak v budově vytvoří přetlak a měří se opět čas na vyrovnání tlaků.

Součástí testu je i předchozí prohlídka provedení vzduchotěsné obálky a návrhy na provedení korekcí. Po provedení testu detekujeme defekty a vady na vzduchotěsné obálce a doporučíme řešení k jejich odstranění.

Obvykle se provádějí dvě měření na jedné stavbě. První již po provedení vzduchotěsné obálky, před jejím zakrytím podhledy a jinými konstrukcemi. Druhé měření se provádí po dokončení stavby. Toto měření je již završeno vydáním certifikátu s výsledky měření. 

Aktuálně nabízíme tato měření za zvýhodněné ceny. Tato nabídka platí pro objednávky do konce roku s realizací nejpozději do 31.3.24.

Kontaktujte nás na tel. 606 624 953, případě posílejte poptávky na dozory@estaf.cz.  

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • blower door foto Kód: 318/MER4
  blower door test
  Ihned k odběru Značka: BLOWER DOOR
  Provedení testu vzduchotěsnosti budovy "blower door" v souladu s normou ČSN EN ISO 9972. Měření provádíme vlastním přístrojem MinneapolisMiniFan, který patří k nejmodernějším a...

  od 1 000 Kč / ks
 • Kód: 423
  doprava eSTAF k Blower door .. cena za 1km
  Ihned k odběru
  ke službě měření Blower door je nutné objednat i přepravu technika. 

  6 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

garance jakosti
Garance dodání nepoškozeného zboží
nepoškozené a nepoužité zboží
Rychlost dodání
Doručení do dvou pracovních dnů
na jakékoliv místo