o nás

Společnost eSTAF.cz,s.r.o. vznikla v roce 2010 za účelem podpory prodeje kvalitních tepelných izolací a stavebních materiálů pro stavby pasivních a nízkoenergetických staveb v ČR. Společnost sídlí v Plzni s adresou expedičního skladu Plzeň, Nepomucká 149.

Společnost eSTAF.cz,s.r.o. je zapsaná v Obchodním rejstříku u krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 24597.

Máme bohaté zkušenosti s realizací staveb a to jak běžných rodinných domů, tak s realizací domů nízkoenergetických i pasivních. Již 14 let se zabýváme dozorováním staveb a posledních 10let se současně pohybujeme v obchodě se stavebním materiálem ve spolupráci s předním obchodním řetězcem, společností IZOMAT Praha,s.r.o.. Díky této letité spolupráci máme dnes osvědčení odborných prodejců všech značkových a žádaných výrobců stavebních materiálů na trhu.

Pro širší možnosti našeho působení jsme v roce 2010 založili "společnost s ručením omezeným a začali se zaměřovat na prodej materiálů vyšší kvality. tedy zejména pro investory pasivních a nízkoenergetických staveb. 

Český trh je specifický tím, že investoři řeší především cenu zboží a nezabývají se příliš kvalitou. My chceme prodávat materiály, které budou dostatečně pevné, dobře izolovat a těsnit  a přinesou do vašich staveb to, co skutečně má smysl a svoji cenu.

Věříme, že budete s kvalitou našeho sortimentu spokojeni a rádi náš shop doporučíte vašim přátelům a známým.


copyright © 2010 - eSTAF.cz

Třídění produktů

Kategorie dle sekce | výrobce

Doporučte nás

Doporučte nás vašim známým

Email:

Vaše jméno:

Odběr novinek

Chcete odebírat naše novinky e-mailem?

Parametrický filtr

Sekce

Druh

Značka

Dostupnost